A L’Occitane en Provence szépségtanácsadó kollégát keres teljes munkaidőben

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. A L’Occitane en Provence szépségtanácsadó kollégát keres teljes munkaidőben

Állásajánlat

L'Occitane
2022.01.11. TELJES MUNKAIDŐBEN

Az ÁRKÁD Szeged Bevásárlóközpont földszintjén található francia natúrkozmetikai márka, a L’Occitane en Provence új szépségtanácsadó kollégáját keresi teljes munkaidőben, mihamarabbi kezdéssel.

Az ideális jelölt:

  • Lendületes, mosolygós, barátságos személyiség, aki szeret emberekkel foglalkozni
  • Van kereskedelmi tapasztalata
  • Érdeklődik a természetes szépségápolási termékek, trendek iránt
  • Legalább középfokú végzettségel rendelkezik
  • Önálló, magabiztos

Előny: idegennyelv ismerete

Feladatok:

  • A vásárlók kiszolgálása, tanácsadás a márka hiteles képviselőjeként
  • A kasszagép precíz kezelése
  • Árufeltöltés, címkézés, tehát az üzlet operatív működtetése
  • Az üzlet tisztán tartása

Amit mi kínálunk:

  • Korrekt alapfizetés + jutalék
  • Cafeteria
  • Céges kedvezmény a termékekre
  • Igényes munkakörnyezet, összetartó csapat

Jelentkezni önéletrajzzal és rövid kísérőlevéllel személyesen az üzletben vagy a zsofia.szamosloccitanecom e-mail címen lehet.

L'Occitane