A Pepe Jeans üzletvezetőt keres

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. A Pepe Jeans üzletvezetőt keres

Állásajánlat

Pepe Jeans London
2022.11.18. TELJES MUNKAIDŐBEN

Ideális csapattagunk lehetsz, amennyiben az alábbi elvárásoknak megfelelsz:

  • kiváló kereskedelmi érzék és vevőorientált hozzáállás
  • vezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • rugalmasság (váltott műszakok, hétvégi munkavégzés)
  • pontosság, precizitás
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • motivált, kitartó hozzáállás
  • problémamegoldó képesség

Főbb feladatok:

  • az üzlet napi működésének biztosítása
  • vásárlók maximális kiszolgálása
  • célok kitűzése csapat irányítása motiválása
  • a termékek átvétele, kihelyezése
  • adminisztrációs feladatok
  • kapcsolattartás a felsőbb vezetőkkel
    (magyar és angol nyelven történő kommunikáció)

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér és hosszú távú munkavégzés
  • versenyképes fizetés (fix bér+jutalék)
  • szép kártya
  • munkaruházat szezononként
  • belső vásárlási kedvezmény

Fényképes önéletrajzodat várjuk az üzletben vagy az alábbi e-mail címen: 009bpepejeanscom

Az önéletrajz megküldésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy a képmását és egyéb személyes adatait tartalmazó dokumentumokat, képeket a hirdető mindaddig kezelje, amíg az adott állás-pozíció betöltésre nem kerül.

Ezután a dokumentumok és az Ön adatai törlésre kerülnek.

Kérjük, önéletrajzában csak olyan személyes adatokat tüntessen fel, amelyek az Ön munkakörére való alkalmasságának megítéléséhez feltétlenül szükségesek