A Reserved munkatársat keres

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. A Reserved munkatársat keres

Állásajánlat

Reserved
2022.04.06. RÉSZMUNKAIDŐBEN

Főbb feladatok, munkák:

ELADÓ munkatársunkat keressük az szegedi Árkádban található RESERVED üzletünkbe, részmunkaidőben (20 óra).

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha:

o    Lelkes, megbízható és szorgalmas vagy

o    Fontos számodra, hogy a munkád megbecsüljék és egy támogató csapat vegyen körül

o    Szereted a divatot és szívesen képviselsz egy piacvezető márkát

o    Magabiztosan kommunikálsz, vevőorientált vagy

o    Szeretnél szakmailag fejlődni és fontos számodra a karrierút

Amit kínálunk:

Lehetőségeink:

  • Heti 40 rugalmas beosztás

o    Versenyképes jövedelem

o    Helyi tömegközlekedési bérlettámogatás

o    25%-os vásárlási kedvezmény

o    Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések, karrierút

Szükséges tapasztalat:

  1. Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  1. Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6724 Szeged

Jelentkezés: hu_re_manager_6912230stores.lppsacom

Reserved