A tokstop Szegeden, az ÁRKÁD Bevásárlóközpontban található üzletébe keres eladót.

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. A tokstop Szegeden, az ÁRKÁD Bevásárlóközpontban található üzletébe keres eladót.

Állásajánlat

tokstop
30.10.2018 TELJES MUNKAIDŐBEN

Elvárások:

  • Készség az önálló kezdeményezésre és munka végzéshez.
  • Meggyőző, kedves fellépés, magas szintű vevőközpontúság.
  • Felelősségtudat, megbízhatóság.
  • Jó kapcsolatteremtő készség, pozitív kisugárzás, csapatszellem.
  • Német vagy angol nyelvtudás (de nem feltétel).
  • B kategóriás jogosítvány (de nem feltétel).

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása
  • Telefontartozékok értékesítésé
  • Kijelzővédő fólia/üveg felhelyezése

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet

Munkavégzés helye:

Szeged, ÁRKÁD Bevásárlóközpont

Munkavégzés több helyen

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, bérmegjelöléssel és rövid motivációs levéllel a tokstopallas@gmail.com e-mail címre!

tokstop

Nyitvatartás

Hé. - Szo.
09:00 - 20:00
Va.
10:00 - 18:00

Center Map