Az Időzóna Óraszalon munkatársat keres

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. Az Időzóna Óraszalon munkatársat keres

Állásajánlat

Időzóna Óraszalon
2022.07.05. TELJES MUNKAIDŐBEN

Divat, elegancia, tradíció, életstílus: ez az Időzóna Óraszalon!

Az elmúlt 32 évben a magyarországi órakereskedelem meghatározó alakjává váltunk, mind az offline, mind az online felületeken. Ha érdekelnek az órák, a luxus, a divat, a legújabb trendek és szereted az embereket, legyél a munkatársunk a szegedi ÁRKÁD Időzóna Óraszalonokban!

LEGYÉL RÉSZESE ENNEK A KÜLÖNLEGES VILÁGNAK!

Téged keresünk, ha:

  • kereskedelmi tapasztalattal rendelkezel,
  • igényes vagy magaddal és a munkáddal,
  • szereted a fizetésedben is látni a munkád eredményét,
  • lelkes vagy az órák világa és a divat iránt,
  • alapszinten beszélsz angolul,
  • rendelkezel alapfokú számítástechnikai ismeretekkel.

Amit mi tudunk nyújtani:

  • főállású, teljes munkaidős bejelentés
  • versenyképes fizetés,
  • az alapfizetésen felül elérhető plusz prémium lehetőségek,
  • 40 órás munkahét
  • exkluzív munkakörnyzet,
  • egységes, egymást segítő csapatszellem,
  • gyors karrier felemelkedés
  • folyamatos tréningek, képzések,
  • stabil anyagi és szakmai háttér.

Munkaköri feladatok:

vásárlókkal való szakszerű kommunikáció,

beszállítókkal való kapcsolattartás,

készletnyilvántartó rendszer pontos kezelése,

az üzlet tisztántartása,

pontos, precíz elszámolás.

Önéletrajzod az alábbi email címen várjuk: idozonaoragmailcom