Please select a page template in page properties.

Intimissimi üzletünk munkatársat keres

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. Intimissimi üzletünk munkatársat keres

Állásajánlat

intimissimi
2024.02.09. TELJES MUNKAIDŐBEN

Intimissimi üzletünkbe keresünk eladót teljes, heti 40 órás munkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • napi célok és retail feladatok követése és teljesítése
  • vevők teljes körű kiszolgálása
  • az üzletkép és kirakatok kialakítása a visual merchandise szabályok és kereskedelmi szempontok alapján
  • üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése, árazása
  • adminisztratív feladatok (nyitással és zárással kapcsolatos teendők)
  • kassza kezelés

  • szereted a pörgős munkát és nyitott szemlélettel állsz a dolgokhoz
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • a hétvégi munkavégzés sem okoz gondot

Amit kínálunk:

  • biztos fizetés, prémiumok
  • kedvezményes vásárlási lehetőség a cégünk márkáinál
  • heti öt nap, átlagosan 8 órás munkanap
  • munkaruha
  • tréningek, fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Jelentkezz az üzletben vagy a janka.gedeoncalzedoniahu e-mail címen.

intimissimi

Nyitvatartás

Hé. - Szo.
09:00 - 20:00
Va.
10:00 - 18:00

Center Map