Party Point üzletünk munkatársat keres

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. Party Point üzletünk munkatársat keres

Állásajánlat

Party Point
2024.03.19. TELJES MUNKAIDŐBEN

Szegedi üzletünk csapatába keressük azonnali kezdéssel 6 órás (későbbiekben esetleg 8 órás) munkakörbe új eladó kollégánkat.

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Vásárlók teljeskörű és szakszerű kiszolgálása
  • Léggömbfigurák, dekorációs elemek készítése
  • Termékek megfelelő kihelyezése, árufeltöltés
  • Pénztárgép kezelése
  • Önálló- és csapatmunkában történő aktív részvétel

Elvárásaink:

  • Kiskereskedelemben, aktív értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Segítőkészség és csapatszellem
  • Nyitottság új ismeretek iránt
  • Kreativitás
  • Érettségi végzettség
  • Ápolt, barátságos, vevőorientált fellépés
  • Rugalmas munkaidőbeosztás vállalása (hétvégén, esti órákban)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Előny:
  • Saját gépjármű

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Megbízható, stabil munkahely
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nagyszerű munkahelyi légkör

Szakmai oktatások (pl.: léggömbtekerő tanfolyam)

Munkavégzés helye: 6724 Szeged, Londoni krt. 3.

Bővebb információ cégünkről: www.partypoint.hu

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és kedvet érzel ahhoz, hogy te is mosolyt csalj mások arcára, küldd el fényképes önéletrajzod a miklavitz.csillapartypointhu e-mail címre!

Party Point