Szegedi Tom Tailor márkaüzletünkbe eladót keresünk

  1. Otthon
  2. Rólunk
  3. Állásajánlatok
  4. Szegedi Tom Tailor márkaüzletünkbe eladót keresünk

Állásajánlat

ÁRKÁD SZEGED
2019.03.12. TELJES MUNKAIDŐBEN

A következő tapasztalattal készségekkel, és adottságokkal:

  • Kereskedelmi végzettség és 3-5 év hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Készség az önálló kezdeményezésre és munka végzéshez
  • Erős merchandising készség, kreativitás és divat ismeret
  • Meggyőző, kedves fellépés, magasszintű vevőközpontúság
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség, pozitív kisugárzás, csapatszellem
  • Német vagy angol nyelvtudás (legalább alap szintű)

Feladatok:

  • Előre meghatározott forgalmi célok elérésében való aktív részvétel
  • Értékesítői feladatok ellátása
  • Àruátvétel, árukihelyezés
  • Visual merchandising feladatok ellátása
  • Aktiv és példa értékű vevő kiszolgálás

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezetben való munkavégzés, igazi kihívásokkal teli munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos, szakmai fejlődési lehetőség

Kontakt:
Fényképes önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igény megadásával a következő címre küldje:
Andrea Kastner, store.szeged@tom-tailor.com

Megközelítés

Útvonal